اجتناب كردن از توریست گردشگری آمریکایی

اجتناب كردن از: توریست گردشگری آمریکایی کره شمالی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اشتباه بازیگر زن و حاشیه‌های اینترنت

آفرین عبیسی گفت: این روزها اینترنت نه تنها باعث نزدیکی آدم‌ها به هم نشده بلکه باعث شده است تا بستر خانواده دچار مسئله شود.

اشتباه بازیگر زن و حاشیه‌های اینترنت

اشتباه بازیگر زن و حاشیه های فضای مجازی

عبارات مهم : اخبار

آفرین عبیسی گفت: این روزها اینترنت نه تنها باعث نزدیکی آدم ها به هم نشده بلکه باعث شده است تا بستر خانواده دچار مسئله شود.

میزان نوشت:آفرین عبیسی درخصوص درج مطالبی با نام وی در اینترنت گفت: متاسفانه چند وقت پیش دوستی با من تماس گرفت و به عنوان خبرنگار مصاحبه کرد. من هم به گفته های وی اعتماد کردم و به نوعی زیاد درد دل انجام دادم ولی بعداً متوجه شدم که اشتباه بزرگی انجام داده ام.

وی به همین جهت ادامه داد: این روزها اینترنت بلای جان ما انسان ها شده است هست. به عنوان مثال همین فردی که در اسم خبرنگار با من تماس گرفت تمام حرف هایم را آن طور که خودش می خواست منتشر کرد. اتفاق بد آنجا بود که این مطالب در هیچ مرجع معتبری منتشر نشد و صرفاً تبدیل به حاشیه ای در اینترنت شد.

اشتباه بازیگر زن و حاشیه‌های اینترنت

بازیگر فیلم «بید مجنون» راجع به رابطه خود با اینترنت تاکید کرد: من همواره ترجیح می دهم درگیر کتاب خواندن باشم و از اینترنت دوری می کنم. اصلاً کار با خبر رسان تلگرام و یا اینستاگرام را بلد نیستم و هیچ وقت هم تمایلی ندارم که آن را یاد بگیرم.

وی اینترنت را باعث دوری انسان ها از یکدیگر دانست و افزود: این روزها اینترنت نه تنها باعث نزدیکی آدم ها به هم نشده بلکه باعث شده است تا بستر خانواده دچار مسئله شود. آدم ها از هم دور شده است اند و همه چیز به اطلاعات کوتاه اینترنت خلاصه شده است هست. اینترنت باعث شده است کسی کتاب نخواند و همه چیز را فقط در قالب حاشیه ها جستجو کند.

آفرین عبیسی گفت: این روزها اینترنت نه تنها باعث نزدیکی آدم‌ها به هم نشده بلکه باعث شده است تا بستر خانواده دچار مسئله شود.

عبیسی با تاکید به مراجعه مردم به رسانه های معتبر خاطرنشان کرد: از نظر من مردم باید اطلاعات و اخبار را صرفاً از رسانه های معتبر دنبال کنند. اینترنت هیچ مرجع درستی نیست و اخبار موجود در آن فاقد اعتبار و تنها حاشیه ساز هست. من در حال حاضر نمی دانم باید بابت آن مطلب انتشار یافته به دنبال چه کسی بگردم. حداقل هنگامی که که با رسانه معتبری مصاحبه کنم می توانم شکایت خود را به آن ببرم ولی حال کاری از دستم بر نمی آید.

واژه های کلیدی: اخبار | بازیگر | رسانه ها | اینترنت | اشتباه بزرگ | حاشیه های فضای مجازی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs