اجتناب كردن از توریست گردشگری آمریکایی

اجتناب كردن از: توریست گردشگری آمریکایی کره شمالی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ورود پنج میلیون یورو قطعه هواپیما به کشور / وزیر راه

یکی از مهمترین اتفاقات بین‌المللی بعد از خروج آمریکا از برجام تحویل هواپیمای ATR به ایران‌ایر هست. این نتیجه گفت‌وگوهایی است که با اروپایی‌ها داشتیم. 

ورود پنج میلیون یورو قطعه هواپیما به کشور / وزیر راه

وزیر راه: ورود پنج میلیون یورو قطعه هواپیما به کشور

عبارات مهم : میلیون

یکی از مهمترین اتفاقات بین المللی بعد از خروج آمریکا از برجام تحویل هواپیمای ATR به کشور عزیزمان ایران ایر هست. این نتیجه گفت وگوهایی است که با اروپایی ها داشتیم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ورود این پنج فروند هواپیمای تازه نشانه تعهد اروپایی ها به برجام هست، گفت: امروز همزمان با واردات پنج فروند هواپیمای جدید، پنج میلیون یورو قطعه وارد ناوگان هوایی کشورمان شد.

به گزارش ایلنا، عباس آخوندی در حاشیه مراسم ورود پنج فروند هواپیمای ATR به ناوگان هوایی کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مهمترین اتفاقات بین المللی بعد از خروج آمریکا از برجام تحویل هواپیمای ATR به کشور عزیزمان ایران ایر هست. این نتیجه گفت وگوهایی است که با اروپایی ها داشتیم.

ورود پنج میلیون یورو قطعه هواپیما به کشور / وزیر راه

وی ادامه داد: علی رغم تمام تهدیدهای آمریکا توانستیم پنج فروند هواپیمای تازه وارد ناوگان هوایی کشورمان کنیم که این اتفاق بسیار بزرگی جهت صنعت حمل و نقل هوایی کشورمان و شرکت هما است.

وزیر راه و شهرسازی از ورود پنج میلیون یورو قطعه با ورود این پنج فروند هواپیما خبر داد و گفت: همراه با این هواپیماهای تازه پنج میلیون یورو قطعه هم وارد کشور شد که می تواند در تعمیر و نگهداری هواپیماها بسیار موثر عمل کند.

یکی از مهمترین اتفاقات بین‌المللی بعد از خروج آمریکا از برجام تحویل هواپیمای ATR به ایران‌ایر هست. این نتیجه گفت‌وگوهایی است که با اروپایی‌ها داشتیم. 

آخوندی با تاکید بر اینکه تحویل پنج هواپیما در این شرایط را یک گام از اتحادیه اروپا جهت تعهد به برجام می دانیم، اظهار داشت: همکاری ها با اتحادیه اروپا در آینده ادامه خواهد داشت و حتی می توانیم با تعاملات سازنده با اروپایی ها، آمریکا را منزوی کنیم.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به توسعه فرودگاه های کوچک در شهرهای کم برخوردار اظهار داشت: از ابتدا هم به دنبال خرید هواپیماهای کوچک بودیم چراکه این هواپیماها موجب توسعه منطقه ای و رونق فرودگاه های کوچک خواهند شد و زیاد کردن تردد در این فرودگاه ها توسعه منطقه ای را به دنبال خواهد داشت.

آخوندی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم شبکه هوایی را به تمام مناطق کشور عزیزمان ایران متصل کنیم و از این طریق تمام مناطق کشورمان را توسعه دهیم.

ورود پنج میلیون یورو قطعه هواپیما به کشور / وزیر راه

واژه های کلیدی: میلیون | آمریکا | هواپیما | هواپیما | خرید هواپیما | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs